HTC Wildfire S

 
HTC Wildfire S, çevrimiçi dünyanın, sizin dünyanız olduğunu biliyor, böylelikle çevrimdışı olmak gibi bir seçeneğiniz yok. HTC Wildfire S ile internette sörf yapmak çok kolay. Bir kaç sayfada gezinmenin tadını çıkarın, yakınlaştırıp uzaklaştırdıkça yazı karakterlerinin otomatik boyutlandığını görebilirsiniz. Kolayca herhangi bir yazının altını çizip Google, Wikipedia veya Youtube gibi sitelerden araştırmasını yapabilirsiniz. Telefonunuzla evde olduğunuz kadar dışarıda da internete bağlı kalabilirsiniz.
Resimleri etiketleyip paylaşın
 
İster HTC Wildfire S ile çekilmiş olsun, ister size gönderilen bir resim olsun, kolayca Facebook veya diğer sosyal paylaşım sitelerinde paylaşabilirsiniz. İstediğiniz resmi seçin, yükleyin ve tüm arkadaşlarınızın görmesi için etiketleyin.
 
Kolay uygulama paylaşımı
 
Android pazarında 200 binden fazla yeni uygulama, oyun ve araç vardır. Bunları direkt olarak telefonunuza yükleyebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Böylece telefonunuzu sevdiğiniz herşeyle doldurabilirsiniz. 
HTC Sense
HTC Sense birçok küçük, duyarlı fikir çevresinde oluşturulmuş bir deneyimdir. Basit görünen, “Neden bunu daha önce kimse düşünmemiş? Çok mantıklı.” dediğiniz fikirler. HTC Sense, her seferinde size keyif veren birçok küçük sürprizle dolu bir telefon deneyimidir.
 
İnsanlar Merkezli İletişim
Bütün telefon görüşmeleriniz, iletileriniz ve güncellemeleriniz uygulamalara göre değil kişilere göre düzenlenir.
 
Kişiselleştirilebilir Ana Ekran
Sizin için önemli olan her şeyi ana ekranınıza ekleyin.
 
Sahneler
İş, ev ve tatil için mükemmel telefonu yaratarak, bunlar arasında geçiş yapın.
 
Friend Stream
Arkadaşlarınızın Facebook© ve Twitter güncellemelerini ve Flickr®’daki fotoğraflarının hepsini aynı ekrandan izleyin.
 
İnternette kolay gezinme ve okuma
Gezdiğiniz internet sitesini yakınlaştırdığınız zaman yazı boyutu otomatik olarak değişir ve daha kolay okunması için  yeniden boyut kazanır.
 
Aklınıza takılanlar
Hiç okuduğunuz bir yazı sizi meraklandırdı mı? Basit bir dokunuşla istediğiniz kelimeyi veya cümleyi seçerek Wikipedia, Google, YouTube veya sözlükte aratabilirsiniz.
 
Uygunsuz Anlara Son
Telefonunuzu,  önemli bir toplantının ortasında tüm gücüyle çaldığı için aramak zorunda kaldınız mı ?Artık telefonu, kimin aradığını görmek için elinize aldığınız an sesi azalacak. Tamamen susturmak mı istiyorsunuz? Sadece ters çevirin yeter.
 
Cevapsız Aramalara Son
Özel bir telefon aramasını kaçırmak istemiyorsanız, telefonunuz nerede, nasıl ilginizi çekebileceğini biliyor. Örneğin çantanızdaysa, daha yüksek sesle çalacağını bilecek.
 
Sohbetiniz, siz merhaba demeden başlayacak!
Artık kimin aradığına baktığınız zaman, arayan kişinin sosyal ağ güncellemelerini veya yaklaşmakta olan doğumgününü görebilirsiniz.
Kendinizi ifade edinHTC Wildfire S'i kendinize özel tasarlayın. Telefonunuzdan direkt kaydedebileceğiniz renkli temalarla, melodilerle ve uygulamalarla kendi kişiliğinizi telefonunuza yansıtın. İlham verici görünümlerle, sosyal, eğlenceli ya da ciddi tarafınızı yansıtabilirsiniz.Aranızdaki buzları eritinArayan kişinin sadece numarası ve isminin görünmesi yerine, o kişinin hayatına dair bilgiler, Facebook durumu ve doğum günü de görünse daha yararlı olmaz mıydı? HTC Wildfire S tam olarak bunu yapabiliyor, artık arayan kişiyi, doğumgününü kutlayarak karşılayabilirsiniz.
Tüm arkadaşlarınızın güncellemeleri tek bir yerdeFriend Stream sayesinde bütün arkadaşlarınızın sosyal ağ güncellemelerini tek bir yerde görüntüleyebilir, böylelikle sizin için önemli olan şeyleri kaçırmanın önüne geçebilirsiniz.  Tek bir sayfada, Facebook, Twitter veya Flickr'daki resimlerin, yazıların olduğu bütün girişleri tek bir ekranda birleştirebilirsiniz. Ayrıca sizin yapabileceğiniz herhangi bir güncelleme bütün ağ sitelerinde yayınlanabilir. Tüm e-mail hesaplarınız tek bir Inbox’daEğer hem özel, hem de iş e-postanız varsa, HTC Wildfire S hepsini tek bir gelen kutusunda birleştirerek size kolaylık sağlar. Tüm e-postalar renklerle kodlandırılmıştır, böylece neyin ne olduğunu anlayabilir, önemine, grubuna ve içeriğine göre sınıflandırabilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !